Bydel
Lilleugla — boligpriser
Lilleugla har akkurat nå et prisnivå på 37 448 kr/m² — plass 179 av 189, høyere prisnivå enn 5% av de øvrige.
Utforsk boligpriser i bydelen, sammenlign med kommunen Trondheim og se priser per gate.
Høyest prisnivå har: Rydlandvegen — 61 506 kr/m². Lavest har: Vinterlebakken — 18 424 kr/m².
Boliglånsrenten din påvirkes av Norges Banks styringsrente — se dagens rente og neste rentebeslutning.
Typisk prisintervall 24 410–47 795 kr/m²
Prisen i en større sammenheng
Sammenligning med omgivelsene
Ulike boligtyper
Prisnivå per boligtype
Pris per kvadratmeter og typisk prisintervall for ulike boligtyper.
Plassering
Bydel i Trondheim
Lilleugla — 37 448 kr/m² Andre sammenlignbare områder (189)
Høyest prisnivå akkurat nå
Gater med høyest boligpris: Lilleugla
Rask oversikt før den fullstendige prissammenligningen.
Hva er boligen din verdt?
Få en gratis vurdering av boligen din.
Basert på prisnivået i Lilleugla og sammenlignbare salg regner vi ut en anslått markedsverdi med det samme.
Prisrangering
Boligpriser per gate: Lilleugla
Alle publiserte gater er rangert etter dagens prisnivå.
| # | Sted | Pris | Typisk intervall | Sammenlignet med: Lilleugla |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rydlandvegen | 51 832–61 796 | +64,2 % | |
| 2 | Langelandvegen | 60 555–61 192 | +62,2 % | |
| 3 | Sentervegen | 56 435–58 776 | +54,7 % | |
| 4 | Vikingvegen | 55 911–62 000 | +54,2 % | |
| 5 | Skjoldvegen | 55 724–58 835 | +53,5 % | |
| 6 | Hjelmvegen | 54 272–57 974 | +49,9 % | |
| 7 | Brynjevegen | 52 332–55 300 | +44,2 % | |
| 8 | Lunheimvegen | 48 348–58 731 | +43,1 % | |
| 9 | Sverdvegen | 50 700–53 056 | +38,7 % | |
| 10 | Pilvegen | 47 851–50 766 | +30,9 % | |
| 11 | Darres veg | 45 762–50 967 | +29,9 % | |
| 12 | Ordfører J. Nerviks v. | 44 791–52 556 | +28,8 % | |
| 13 | Spydvegen | 46 915–49 056 | +28,6 % | |
| 14 | Buevegen | 46 274–48 520 | +27,6 % | |
| 15 | Finnmyrvegen | 41 592–56 452 | +27,5 % | |
| 16 | Hesteskoen | 43 437–46 025 | +20,7 % | |
| 17 | Sveanvegen | 43 712–44 758 | +19,0 % | |
| 18 | Forseths veg | 39 680–47 073 | +15,0 % | |
| 19 | Granmovegen | 42 044–43 248 | +14,0 % | |
| 20 | Østbyvegen | 41 208–41 862 | +10,9 % | |
| 21 | Søndagsskolevegen | 40 034–42 380 | +9,4 % | |
| 22 | Krokvegen | 39 530–41 841 | +7,3 % | |
| 23 | Timoteivegen | 36 553–37 414 | -1,8 % | |
| 24 | Tanemsbruvegen | 33 702–44 818 | -3,3 % | |
| 25 | Haugamyrvegen | 26 862–30 690 | -22,0 % | |
| 26 | Ulstadvegen | 25 110–30 133 | -24,2 % | |
| 27 | Valstadmyrvegen | 27 241–28 445 | -25,6 % | |
| 28 | Finnsvevegen | 26 900–27 299 | -27,5 % | |
| 29 | Lauvåsbakken | 25 838–26 957 | -29,0 % | |
| 30 | Skomakervegen | 22 760–27 322 | -33,4 % | |
| 31 | Vinteråsvegen | 23 730–25 056 | -35,2 % | |
| 32 | Lauvåsvegen | 22 925–24 505 | -37,4 % | |
| 33 | Klokkarvegen | 21 963–24 112 | -38,6 % | |
| 34 | Litjmyrvegen | 22 160–23 055 | -39,7 % | |
| 35 | Stormyrvegen | 22 029–22 557 | -40,5 % | |
| 36 | Torvmarkvegen | 21 244–28 400 | -41,3 % | |
| 37 | Gammelsaga | 20 155–22 226 | -43,2 % | |
| 38 | Sørekkervegen | 20 978–21 592 | -43,4 % | |
| 39 | Drengvegen | 20 593–21 575 | -44,2 % | |
| 40 | Torsvevegen | 20 470–21 351 | -44,7 % | |
| 41 | Vinterlebakken | 17 834–21 437 | -50,8 % |
Ingen steder matcher søket.
Nærmest i prisrangeringen
Bydeler med lignende prisnivå
Ofte stilte spørsmål
Boligpriser: Lilleugla
Hva koster bolig i Lilleugla?
Prisnivået i Lilleugla er 37 448 kr/m², med et typisk intervall på 24 410–47 795 kr/m².
Hvor i prisrangeringen ligger Lilleugla?
Lilleugla ligger på plass 179 av 189 i prisrangeringen, med høyere prisnivå enn 5% av de øvrige.
Lilleugla sammenlignet med: Trondheim
Lilleugla er 25,0 % lavere enn Trondheim i den gjeldende prissammenligningen.
Hvor er prisnivået høyest: Lilleugla?
Rydlandvegen har det høyeste prisnivået i sammenligningen: 61 506 kr/m².
Er prisen en individuell verdivurdering av en konkret bolig?
Nei. Prisen beskriver det lokale markedsnivået. En konkret bolig kan avvike blant annet på grunn av standard, plassering og planløsning.
Slik leser du tallene
Slik beregnes prisene
ML-modellen veier sammen markedspriser fra sammenlignbare boliger, basert på beliggenhet og strukturelle egenskaper.
Typisk intervall viser den midterste halvparten av beregnede kvadratmeterpriser i området.
En konkret bolig kan avvike på grunn av standard, beliggenhet, avgifter, planløsning og andre egenskaper.